Torta e martesës më e tmerrshme në botë – Lajmi.net
Torta e martesës më e tmerrshme në botë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:06, 9 November 2018
Natalie Sideserf, kaloi 40 orë duke krijuar tortën e saj të martesës që ngjante me një film horror.

Një çift i cili ishte fans i çmendur i filmave horror ka gjetur një mënyrë krejt të veçantë për ta bërë ditën e tyre të martesës sa më origjinale.

Ata përgatitën një tortë për ditën e tyre të martesës me kokat e tyre të prera, përcjell “Alsat M”.

Artistja 28-vjeçarja Natalie Sideserf, kaloi dyzet orë duke krijuar tortën e saj të martesës që ngjante me një film horror.

Shihni fotot të cilat me të vërtetë janë të tmerrshme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO