Torres e shikon momentin e lëndimit në TV, nuk do ta besoni çfarë thotë (FOTO)

Fernando Torres e ka shikuar për herë të parë lëndimin e tij të tmerrshëm nga televizori në spitalin në A Coruna.

Sport

03/03/2017 09:57

Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres e ka shikuar për herë të parë lëndimin e rëndë që pësoi në duelin ndaj Deportivo La Corunas, të enjten.

Dhe, gjatë një bisede me gazetarin spanjoll Alberto R. Barbero ai e ka komentuar ngjarjen me një deklaratë interesante.

“Nuk më kujtohet asgjë, nga pamjet duket mjaft shqetësuese”, ishin fjalët e Torresit, përcjell “lajmi.net”.

Torresit i është kthyer vetëdija dhe është jashtë rrezikut për jetë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6