Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Tmerrohen qytetarët, hapet gropa në mes të rrugës

14:49 | 4 Dhjetor 2019

Një gropë e madhe është hapur në mes të rrugës duke i lënë qytetarët të tmerruar dhe me frikë.

Më shumë se 1 mijë shpëtues janë dërguar për të kërkuar 3 persona të humbur që besohet të kenë ngecur në gropën massive për më shumë se 36 orë, kjo sipas autoriteteve.

Një kamion i pastrmit dhe një biçikletë elektrike është gëlltitur nga kjo gropë tmerruese, raporton “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Gropa është hapur më shumë se 38 metra. Autoritetet kanë thënë se kjo gjë ka ndodhur për shkak ndërtimeve që po u bënin për të ndërtuar një metro.

Për më shumë shikojeni videon: /Lajmi.net/