T’i shpëtosh një aksidenti si ky (Video)

Një vrapues është shumë më fat që është gjallë pasi i shpëtoi një aksidenti të tmerrshëm.

Fun

29/09/2015 18:16

Ai teksa po i bënte ushtrimet e zakonshme të mëngjesit, ishte shumë afër vdekjes, pasi shoferi i veturës e humbi kontrollin dhe goditi një mur, transmeton lajmi.net.

Ngjarja është filmuar të ndodhë në orën gjashtë të mëngjesit, ditën e së premtes, në Morumbi, afër Sao Paulo në Brazil./lajmi.net.

YouTube player