Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Theret një person në Prishtinë

12:10 | 12 Shtator 2020

Një person ka raportuar se është sulmuar me thikë nga një i dyshuar.

I lënduari është dërguar për trajtim mjekësor dhe më pas është liruar.

Sipas raportit 24 orësh të policisë nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orë 22:00 në Prishtinë.