Testi i iPhone dhe Samsung me coca cola – Lajmi.net
Testi i iPhone dhe Samsung me coca cola
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:16, 30 January 2018
Samsung e iPhone i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses. Së fundi dy gjigantët mobilë janë testuar në enë të futur me Coca Cola.

 

Në të valë e në të ngrirë, iPhone e Samsung i kanë rezistuar me sukses dy temperaturave duke punuar normalisht pas testit.

Megjithatë, mbetet dilemë e madhe se cila kompani ka produktin e saj më të qëndrueshëm pasi në të gjitha testet dy gjigantët kanë rezultuar të jenë mjaft të fuqishëm në çdo aspekt./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO