Të bësh këtë detyrë të thjeshtë mund të përmirësosh menjëherë jetën tënde seksuale – Lajmi.net
Të bësh këtë detyrë të thjeshtë mund të përmirësosh menjëherë jetën tënde seksuale
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:15, 7 April 2018
Keni nevojë për një nxitje në dhomë e gjumit? Njerëzit që kryejnë këtë punë të përditshme kanë më shumë gjasa të gjejnë.

Studimet me seksin po bëhen dita ditës e sidomos të grave.

Për të pasur një jetë seksuale të bukur ju shumë lehtë mund ta arrini atë, thjesht duke e bër një gjë, fare të lehtë.pesta e meshkujve do të përjetojnë një makinë të nxehtë seksuale në një pikë në jetën e tyre.

Një raport i ri, nga Këshilli i Familjeve Bashkëkohore, zbuloi se larja e pjatave, në të vërtetë mund të ndihmonte në nxitjen e jetës suaj të seksit.

Çiftet që tregonin se gatuanin dhe pastronin pjatat së bashku ishin më të lumtur në përgjithësi.

Besohet gjithashtu se palestra rregullisht mund të nxisë epshin tuaj. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO