Tayna ‘thyhet’ në mes për të pasme të mëdha, gati për ‘Sunny Hill Festival’ – Lajmi.net
Tayna ‘thyhet’ në mes për të pasme të mëdha, gati për ‘Sunny Hill Festival’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:45, 10 August 2018
Reperja nga Prizreni, Tayna vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut.

Ajo sonte pritet të performojë në një nga festivalet më të mëdha në vend “Sunny Hill Festival”, shkruan lajmi net.

Para pak çastesh, Tayna ndau dy imazhe në llogarinë personale, Instagram gjersa tregon se është gati për festivalin.

“Sunny Hill Festival më bën të ndihem kështu”, është përshkrimi që ia ka vënë videos e cila vë në pah format trupore bombastike.

Edhe pse e re në moshë, artistja Shala është mjaft atraktive dhe tejet në formë për të qenë konkurrente e shumë artisteve të tjera.

Me Taynën në skenë, festivali nuk ka dyshim se do jetë i mahnitshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO