Tayna merr syzet e fanses në koncert, ky është reagimi i saj

Rep-artistja shqiptare Tayna është aktive me koncerte dhe mbrëmje muzikore. Fansat e saj ndajnë momente të ndryshme nga koncertet e saja, shkruan lajmi.net Së fundmi virale në Tik-Tok është bërë një video kur reperja ia merr syzet një fanseje e ajo nga gëzimi fillon të bërtas. Tayna këtë periudhë është duke shijuar sukseset e projekteve…

ShowBiz

13/08/2022 15:52

Rep-artistja shqiptare Tayna është aktive me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Fansat e saj ndajnë momente të ndryshme nga koncertet e saja, shkruan lajmi.net

Së fundmi virale në Tik-Tok është bërë një video kur reperja ia merr syzet një fanseje e ajo nga gëzimi fillon të bërtas.

Tayna këtë periudhë është duke shijuar sukseset e projekteve muzikore. /Lajmi.net/