Tayna joshë me foton e fundit, veshja gati sa nuk e ‘tradhtoi’ – Lajmi.net
Tayna joshë me foton e fundit, veshja gati sa nuk e ‘tradhtoi’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:14, 12 February 2019
Tayna i ka provokuar ndjekësit e saj me foton e re në Instagram.

Reperja Tayna e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe me të i ka provokuar ndjekësit e shumtë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka vënë këmbën mbi këmbë dhe veshja gati sa nuk e ‘tradhtoi’ për t’i zbuluar akoma më shumë në pjesën e poshtme të trupit.

“A bon me fol”, ka shkruar Tayna pranë postimit në të cilin shihet po ashtu me një telefon në dorë. E duke qenë se ajo ka fansa të shumtë të cilët e ndjekin edhe komentet nga ana e tyre nuk kanë munguar.

Rep-artistja erdhi fuqishëm në tregun muzikor shqiptar dhe tani po vazhdon sukseset e saj me këngë të reja. E fundit është ajo “Pow Pow” në xhirimet e të cilit, emisioni ‘Mirage’ ishin të pranishëm./Lajmi.net/ 

View this post on Instagram

A bon me fol

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO