Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio”

23:39 | 15 Mars 2019

Këngëtarja 29-vjeçare mori trofe për “Turneun e Vitit” në këtë event të ndarjes së çmimeve.

Taylor Swift është rikthyer në “iHeart Radio Awards”, mbrëmjen e kaluar, pasi kishte munguar në ceremonitë e kaluara, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ajo mori trofe për “Turneun e Vitit”, pasi kishte turneun më të suksesshëm në mesin e yjeve botërore.

Taylor u bashkua me Nicole Scherzinger, Halsey dhe Katy Perry, ku morën vëmendjen në tapetin e kuq.

Këngëtarja, së fundi shoqëroi të dashurin e saj në “BAFTA Awards”, muajin e kaluar.

Ajo u kthye në qendër të vëmendjes, të enjtën mbrëma, për shkak të paraqitjes dhe çmimit që mori.

Taylor kishte veshur një kostum vjollcë,  Nicole një fustan që ia theksonte linjat trupore, ndërsa Katy u vesh me ngjyrat bardhë e zi. /Lajmi.net/