Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio” – Lajmi.net
Taylor Swift, Katy Perry dhe Nicole Scherzinger marrin vëmendjen në “iHeart Radio”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:39, 15 March 2019
Këngëtarja 29-vjeçare mori trofe për “Turneun e Vitit” në këtë event të ndarjes së çmimeve.

Taylor Swift është rikthyer në “iHeart Radio Awards”, mbrëmjen e kaluar, pasi kishte munguar në ceremonitë e kaluara, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ajo mori trofe për “Turneun e Vitit”, pasi kishte turneun më të suksesshëm në mesin e yjeve botërore.

Taylor u bashkua me Nicole Scherzinger, Halsey dhe Katy Perry, ku morën vëmendjen në tapetin e kuq.

Këngëtarja, së fundi shoqëroi të dashurin e saj në “BAFTA Awards”, muajin e kaluar.

Ajo u kthye në qendër të vëmendjes, të enjtën mbrëma, për shkak të paraqitjes dhe çmimit që mori.

Taylor kishte veshur një kostum vjollcë,  Nicole një fustan që ia theksonte linjat trupore, ndërsa Katy u vesh me ngjyrat bardhë e zi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO