Tashmë mund të flini në ujë pa merak. Shpiket tenda ‘traget lundrues’ – Lajmi.net
Tashmë mund të flini në ujë pa merak. Shpiket tenda ‘traget lundrues’
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:04, 14 April 2018
Së fundmi është shpikur tenda ‘Shoal’, e cila është një traget lundrues që ju lejon të flini në ujë.

Mbushet me ajër, i ka shtyllat e forta. Gjithashtu është raportuar se mund t’i qëndrojë ballë erërave të forta, raporton Mashable, transmeton lajmi.net

Me materialin e papërshkuar nga uji dhe funksionin e fuqishëm  që ka, tenda është tetë këmbë e gjatë, ndërsa dyshemeja është 6 inch e trashë.

Brenda ka hapësirë të mjaftueshme dhe mund të ndiheni të qetë brenda saj.

Kur të përfundoni aventurën, ju mund ta paketoni tendën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO