Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Suso nuk dëshiron të kthehet te Milan

19:37 | 7 Prill 2020

Anësori spanjoll, Suso, është gati të qëndrojë te Sevilla, ku arriti si huazim nga Milan.

Suso është i lumtur me lojën që po tregon në Sevilla, dhe beson se është më mirë të qëndrojë në Spanjë sesa te Milan, ku nuk e ka në plan të rikthehet.

“Kam disa arsye pse mund të qëndroj këtu”, ka deklaruar Suso, përcjell lajmi.net.

“Nëse kualifikohemi në Ligën e Kampionëve, atëherë do të ishte e sigurt. Jam i lumtur në Sevilla dhe kam në plan të qëndroj për disa sezone”.

Në tetë ndeshje te Sevilla që nga mbërritja atje, Suso ka shënuar një gol./Lajmi.net/