Sulmohet me thikë politikani nga Oklahoma, ndërron jetë në spital

Një politikan në Oklahoma është goditur për vdekje me thikë në një restorant, sipas të gjitha gjasave nga djali i tij.

Bota

24/08/2015 21:09

Mark Costello, komisionar i shtetit për punë vdiq në spital si pasojë e plagëve të marra në kokë dhe qafë.

Djali i tij 26-vjeçar është arrestuar si i dyshuar kryesor për vrasjen.

59-vjeçari Costello është i martuar dhe ka 5 fëmijë. Policia tha se ngjarja ndodhi pas një përleshjeje mes burrave që nisi në restorant dhe vazhdoi në vendparkim./arbresh.info
Oklahoma 2