Sulmohet edhe biznesi tjetër slloven në Prishtinë, banka NLB (Video)

Arrestimi i Ramush Haradinajt, nga autoritetet sllovene, ka nxitur reagime të shumta në Prishtinë.

Lajme

18/06/2015 16:41

Pas deklaratave politike, dhe Rezolutës së Kuvendit, kanë rrjedhur edhe sulmet ndaj bizneseve sllovene në kryeqytetin kosovar, raporton lajmi.net.

Grupi i tifozëve Plisat, pas sulmit të operatorit të telefonisë mobile “Ipko”, kanë sulmuar edhe bankën NLB. Të dyja këto biznese sllovene në Kosovë. (lajmi.net)

 

YouTube player