Suarez me deklaratë të madhe para ndeshjes me PSG

Luis Suarez beson se Barcelona mund ta përmbys rezultatin e ndeshjes së parë 4:0 me PSG.

Sport

06/03/2017 17:35

PSG në ‘Parkun e Princave’ në 1/16 të Ligës së Kampionëve mposhti 4:0 Barcelonën.

Ndeshja e kthimit luhet ditën e mërkurë duke filluar nga ora 20:45, dhe skuadra e Barcelonës po përgatitet për përmbysjen më të madhe që është parë në futboll viteve të fundit.

“Do të bëjmë gjithçka për t’iu treguar njerëzve Barcelonën e vërtetë”, ka deklaruar 30 vjeçari për ‘France Football’, përcjell lajmi.net.

“Do të jetë e vështirë, por jo e pamundur. Nëse një skuadër mund ta bëjë përmbysjen, ajo është Barcelona”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6