Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Stuhia e rërës për pak sekonda “gëlltit” një qytet të tërë

18:23 | 12 Qershor 2019

Së fundmi, nëpër rrjetet sociale, është shfaqur në video, në të cilën tregohet se si në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, stuhia e rërës kaplon të tërë qytetin.

Videoja u realizua më 5 qershor të këtij viti, njofton lajmi.net.

Në të, tregohet se si qyteti Kohoma, pjesë e Teksasit, përfshihet i tëri nga era e fuqishme e rërës.

“Ndeza dronin që të incizoj dhe u futa në shtëpi para se erërat të bëheshin të fuqishme”, deklaroi personi që mundësoi videon.

Ndiqeni atë më poshtë. /Lajmi.net/