Studentja e Stomatologjisë Nora Nikqi, ka nevojë për ndihmën tonë: Tash e një muaj është në gjendje kome – Lajmi.net
Studentja e Stomatologjisë Nora Nikqi, ka nevojë për ndihmën tonë: Tash e një muaj është në gjendje kome
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 16:23, 13 April 2018
Ajo tash e një muaj është duke e marrë trajtimin mjekësor në repartin e kujdesit intensiv në Spitalin “Nënë Tereza” në Shkup.

Trajtimi i saj në këtë spital ka kushtuar me dhjetëra mijëra euro deri më tani, për shkak se shpenzimet brenda ditës për trajtimin e Norës arrijnë në 1 mijë euro.

Familja e 20 vjeçares nuk ka mundësi financiare për t’i mbuluar shpenzimet, andaj kërkon ndihmën e njerëzve të vullnetit të mirë.

Numri i xhirollogarisë:

Zënun Nikqi (Babai i Norës): 20-31-0000482093-98

Dentomed: 20-31-0000772788-43 Teb – Banka, Pejë

Dërgo sms në Ipko, në numrin 55001, ndërsa në Vala mund të dërgoni sms në 55944. /Telegrafi/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO