Stresi thotë që ‘BBVK’ nuk mund ta fitonte Xhuli me histori të rreme, e as ai Artani që nuk e njeh njeri

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ Stresi, gjatë një video të publikuar përveç akuzave për Vedat Bajramin, ai ka përmendur edhe Juliana Nurën dhe Artan Thaqin. Stresi ka thënë që ishte i vetmi që e ka merituar fitoren dhe askush tjetër nuk ka qenë i denjët, shkruan lajmi.net. Ai është shprehur së Vedat Bajrami…

ShowBiz

18/04/2024 17:26

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ Stresi, gjatë një video të publikuar përveç akuzave për Vedat Bajramin, ai ka përmendur edhe Juliana Nurën dhe Artan Thaqin.

Stresi ka thënë që ishte i vetmi që e ka merituar fitoren dhe askush tjetër nuk ka qenë i denjët, shkruan lajmi.net.

Ai është shprehur së Vedat Bajrami ka dashur t’i shlyente borxhet e kokainës më parat që do t’i fitonte nga ‘BBVK’.

Ndërsa për Xhulin ka thënë që ajo së meritonte duke treguar histori të rrejshme dhe as Artani të cilin së ka njohur askush.

“Pse kush do ta fitonte Vedati, që më borxhe që ka në Prishtinë të kokainës të fitonte lekët e Big Brother dhe të shlyente borxhet e kokainës që ka në Prishtinë, apo ta fitonte Xhuli më një histori të rreme, e më forcën e gruas apo ai Artani që nuk e njeh njeri”, ka thënë Stresi./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)