Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Stile të veshjes në punë përgjatë verës

13:46 | 23 Maj 2019

Pa qenë nevoja të potencohet, është shumë e vështirë të vishesh për punë gjatë verës.

Doni të vishni diçka që do ju mbajë freskët gjatë ditës por edhe të dukeni bukur dhe shik, e gjitha kjo të jetë edhe brenda kodit të veshjes së punës, transmeton Prive.

Gjeni pantallona dhe fustane që kanë përbërje pambuku pasi që mundëson që lëkura juaj të marrë frymë.

Vishni këmisha ose bluza me mëngë më të gjata që materiali të thithë djersët tuaja.

Evitoni veshjet nga materiali poliestër dhe najlon. Më poshtë keni disa shembuj si të visheni me stil dhe rehatshëm gjatë verës.