Stanaj publikon bashkëpunimin me Afrojack dhe Rae Sremmurd – Lajmi.net
Stanaj publikon bashkëpunimin me Afrojack dhe Rae Sremmurd
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:29, 15 March 2019
Reperi Stanaj ka lansuar duetin me dy artistët Afrojack dhe Rae Sremmurd.

Kënga me titull “Sober” nga Stanaj, Afrojack dhe Rae Sremmurd, është publikuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Ky projekt po pëlqehet nga fansat e tre artistëve, të cilët kanë pranuar vetëm komente pozitive për këngën.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Sober”, kënga më e re nga Stanaj në duet me Afrojack dhe Rae Sremmurd. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO