Sport – Lajmi.net

Aktuale

Kosovë – Bullgari, bastoret publikojnë kuotat e ndeshjes

Kosova do ta zhvillojë sot (e hënë) ndeshjen e parë kualifikuese për EURO 2020....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Chelseas: Hazard do të qëndrojë me ne

Eden Hazard po vazhdon të lidhet me një kalim të mundshëm te Real Madrid....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Pamje si në filma: Dy motoçiklistët grushtohen mes vete, gjersa gara po vazhdonte

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në kampionatin e motoçikletave në Kosta Rikë....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Liverpool e do yllin e Real Madridit, por Zidane e bllokon marrëveshjen

Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madridi me të përfunduar ky sezon....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Njoftim i rëndësishëm nga FFK para ndeshjes, Kosovë – Bullgari

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar rregullat të cilëet duhet t’i ndjekin tifozët për tu futur në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ për ndeshjen, Kosovë – Bullgari....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid e transferon Mbappen vetëm nëse i plotëson këto dy kushte

Real Madrid është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Kylian Mbappes....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Ndeshja me Bullgarinë sfidë për sigurinë, Policia shprehet e gatshme për ruajtjen e rendit dhe qetësisë

Kosova nis sot rrugëtimin e saj në futboll drejt Kampionatit Evropian që do të mbahet në vitin 2020....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Gjiganti i Premierligës ofron 85 milionë për Sanchon

Jadon Sancho po kërkohet nga një numër i madh i skuadrave....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid e gjen zëvendësuesin e Kroos

Toni Kroos pritet të largohet nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon....

25 March, 2019 Lexo më shumë

Vjen lajmi i madh për Elseid Hysajn në prag të ndeshjes me Andorrën

Javën e ardhshme është programuar të zhvillohet një takim mes Napoli-t dhe menaxherit të Elseid Hysaj për zgjatjen e kontratës së mbrojtësit kuqezi, e cila skadon pas dy vitesh....

25 March, 2019 Lexo më shumë

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO