Southampton fiton ndaj Chelsea (VIDEO)

Chelsea ka vazhduar me humbje edhe në Premier Ligë, pas asaj nga Porto në Ligën e Kampionëve.

Sport

03/10/2015 20:25

Southampton e ka përmbysur rezultatin ndaj Chelseas në ‘Stamford Bridge’, për të fituar në fund 3:1.

Golat për mysafirët i shënuan Davis, Mane dhe Pelle, ndërsa për Chelsean golin e vetëm e realizoi Willian.

YouTube player