Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Sot publikohet kënga e re nga 2Ton

13:29 | 22 Shkurt 2020

2Ton ka njoftuar fansat e tij se gjatë ditës së sotme do lansoj klipin e ri.

2Ton vazhdon të jetë aktiv me prurje të reja muzikore, këngëtari pas bashkëpunimit të fundit ka vendosur që kësaj radhe të vie me një solo këndim, shkruan lajmi.net.

Ai ka konfirmuar se kënga do të titullohet ‘Amore’ dhe reperi e ka kompletuar edhe me videoklip.

Artisti postoi në llogarinë e tij në Instagram një insert të shkurtër të asaj se si do të tringëlloj projekti i ri. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Neser Amore @maxproductional

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on