Sot fillon Euro 2024, ndeshen Gjermania kundër Skocisë

Sot fillojnë ndeshjet e pritura në Euro 2024 që do të mbahen në Gjermani. Ndeshja e sotme është mes Gjermanisë dhe Skocisë, e cila do të luhet në orën 21:00, raporton lajmi.net. Gjermania është nikoqire e ndeshjeve të Euro 2024. Ndërsa për ndeshjen që tdo të luhet sot Gjermania është favorit për fitore.

Sport

14/06/2024 09:44

Sot fillojnë ndeshjet e pritura në Euro 2024 që do të mbahen në Gjermani.

Ndeshja e sotme është mes Gjermanisë dhe Skocisë, e cila do të luhet në orën 21:00, raporton lajmi.net.

Gjermania është nikoqire e ndeshjeve të Euro 2024. Ndërsa për ndeshjen që tdo të luhet sot Gjermania është favorit për fitore.