Sonte transmetohet 7 ditë, mësoni si të financoni biznesin (Video)

7 ditë me ndërmarrësit është dokumentar televiziv që do të transmetohet çdo të diele nga ora 21:20 në televizionin Klan Kosova.

Lajme

07/02/2016 18:04

Sonte do të transmetohet episodi i katërt dhe aty mund të kuptoni se si mund të financoni biznesin. /lajmi.net

YouTube player
YouTube player