S’ndalen golat në ndeshjen Luton – Arsenal, shënohet i treti në pjesën e parë

Është realizuar edhe goli i tretë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit. Arsenali e ka rikthyer epërsinë 1:2 në ndeshjen kundër Luton, shkruan lajmi.net. Sulmuesi Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë për Arsenalin, në minutën e 45-të. Goal Arsenal 2 Jesus#LUTARS #AFC #LTFC #FPL pic.twitter.com/kfTP7x0ZPN — Pele World (@FctvPl442) December 5, 2023 Takimi…

Sport

05/12/2023 22:01

Është realizuar edhe goli i tretë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit.

Arsenali e ka rikthyer epërsinë 1:2 në ndeshjen kundër Luton, shkruan lajmi.net.

Sulmuesi Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë për Arsenalin, në minutën e 45-të.


Takimi mes Luton dhe Arsenalit është në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit anglez./Lajmi.net/