Skuadra e ligës së tretë gjermane ia “terron” Bayernit, i shënon dhe barazon rezultatin

Bayern Munich është befasuar në ndeshjen e 1/16 së finales në DFB Pokal kundër Saarbrucken. Saarbrucken ka barazuar rezultatin 1:1 në minutën e parë shtesë të pjesës së parë me autor, Sontheimer, shkruan lajmi.net. Skuadra vendase bën gara në ligën e tretë të futbollit gjerman dhe ky gol është tronditës për gjigantin e futbollit gjerman,…

Sport

01/11/2023 21:34

Bayern Munich është befasuar në ndeshjen e 1/16 së finales në DFB Pokal kundër Saarbrucken.

Saarbrucken ka barazuar rezultatin 1:1 në minutën e parë shtesë të pjesës së parë me autor, Sontheimer, shkruan lajmi.net.

Skuadra vendase bën gara në ligën e tretë të futbollit gjerman dhe ky gol është tronditës për gjigantin e futbollit gjerman, Bayern Munich./Lajmi.net/