Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti – Lajmi.net
Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:20, 13 March 2018
Reperi Skivi ka hedhur një video në Instagram.

E në këtë video, ai ka ndarë me fansat e tij një lajm rreth llogarisë së tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net

Skivi tha se i është verifikuar llogaria në Instagram falë një djaloshi të quajtur Blero.

Forma si Skivi e ka dhënë këtë lajm është shumë interesant dhe e keni në videon më poshtë!/Lajmi.net/

Verified by @bleroszitate

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO