Skerdi paralajmëron një verë të nxehtë për fansat e tij

Skerdi ka premtuar një seri projektesh të reja.

ShowBiz

07/06/2020 16:36

Skerdi ka qenë njëri nga reperët më aktiv përgjatë vitit të fundit, dhe këtë aktivitet artisti është duke e vazhduar edhe tani, shkruan lajmi.net.

Reperi i ka premtuar fansave të tij se përgjatë muajve të ardhshme të sjellë një seri projektesh të reja, në mesin e të cilave priten të jenë edhe disa bashkëpunime.

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Skerdi titullohet ‘Kthehu’ dhe deri m tani ka arritur mbi një milionë klikime në platformën e Youtube. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBGsFVRD3Lt/