Skandali trondit familjen e Neymar: Mediat braziliane raportojnë se ai e tradhtoi të dashurën shtatzënë deri në 92 herë

Një skandal trondit familjen e futbollistit brazilian Neymar, pasi u zbulua se ai kishte tradhtuar të dashurën shtatzënë në një klub nate me disa vajza. Bashkëshortja e tij foli për historinë e skandalit duke thënë se nuk dëshiron të merret me të në një kohë kur duhet të rrisë një fëmijë me të. “Kjo është…

Sport

29/11/2023 15:23

Një skandal trondit familjen e futbollistit brazilian Neymar, pasi u zbulua se ai kishte tradhtuar të dashurën shtatzënë në një klub nate me disa vajza.

Bashkëshortja e tij foli për historinë e skandalit duke thënë se nuk dëshiron të merret me të në një kohë kur duhet të rrisë një fëmijë me të.

“Kjo është një çështje private, por duke qenë se më lidhin shpesh lajme, dyshime dhe tallje, ju bëj me dije se nuk jam në një lidhje. Ne jemi prindërit e Maeve dhe kjo është arsyeja e lidhjes sonë. Faleminderit”, tha Bruna Biancardi.

Sipas mediave braziliane, ai e tradhtoi gruan e tij deri në 92 herë.

“Pas mashtrimit të 92-të, marrëdhënia mes Neymar dhe Bruno Biancardi mori fund. Të dy tashmë janë duke përgatitur një njoftim zyrtar, por ata ruajnë një marrëdhënie miqësore për shkak të vajzës së tyre Maeve”, shkruan ata.

E dashura e Neymarit është vetëm 29 vjeç, ajo ishte studente marketingu, modele dhe tani është një influencuese e famshme.

Ata u njohën në vitin 2020, kur shpejt u lidhën me një lidhje. Neymar ka një tjetër fëmijë me Carolina Dantas./Lajmi.net/