Sirena shqiptare Lori Hoxha (Foto)

Lori Hoxha po shijon të dielën në një vend mahnitës.

ShowBiz

23/08/2015 13:55

Është kjo bukuroshja nga Shqipëria, Lori Hoxha e cila tash e ca kohë punon edhe si stiliste.

Lori këto ditë është duke shijuar rrezet e diellit në bregdetin e Islandës, e pa dyshim se nga i vend i mrekullueshëm nuk kanë munguar as fotografitë e bukuroshes.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se në mes të detit ajo është duke marrë rreze dhe ka pozuar tamam si një sirenë./Indeksonline