Si të përgatisim ëmbëlsira për fëmijë në kushte shtëpie (Video) – Lajmi.net
Si të përgatisim ëmbëlsira për fëmijë në kushte shtëpie (Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 15:57, 27 March 2017
Fëmijët janë të dhënë më shumë pas ëmbëlsirave me ngjyra dhe atyre me formë interesante për botën e tyre, transmeton lajmi.net

Nganjëherë më e rëndësishme është pamja e një ëmbëlsire se sa shija e saj.

Kënaqësi e jashtëzakonshme për fëmijët është përgatitja e këtyre ëmbëlsirave brenda shtëpisë.

Kjo ndihmon edhe në zhvillimin e kreativitetit te ta, një lojë e paharrueshme kur ajo zhvillohet me prindërit.

Më poshtë gjeni një recetë të këtyre ëmbëlsirave, të cilat mund t’i përgatisni bashkë me fëmijën tuaj./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO