Shyhrete Behluli sfidon gravitetin, duket si një 20 vjeçare

Engjëllusha Salihu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instastory ku shihet me të ëmën Shyhrete Behlulin.

ShowBiz

24/10/2020 16:51

Shyhrete Behluli në një publikim të bërë në Instastory po duket më e re se vajza e saj Engjëllusha, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e ndarë çudit dukja e Shyhretes e cila duket si 20 vjeçare, ndërsa ajo është ndër këngëtaret që gjithmonë merr vëmendje për pamjen e saj të jashtme dhe dukjen rinore.

Ndërsa Shyhretja edhe Engjëllusha shihen me veshje sportive dhe grim minimal në këtë ditë vikendi, duket se të dyja shijojnë shoqërinë e njëra tjetrës pasi publikimet e tyre së bashku nuk janë të pakta./Lajmi.net/