“Shumica e popullit janë naiv..”, Atdheu befason me deklaratën

ShowBiz

18/06/2022 14:38

Atdhe Xharavina ishte pjesë e episodës së fundit të “Mirage”.

Ai erdhi me një rrëfim ndryshe lidhur me aspektin personal dhe atij profesional, shkruan lami.net

Ish-konkurrenti i “Për’Puthen” foli rreth lajmeve që shkruhen për të dhe komenteve qe merr.

Se çfarë tha ai për këto komente dhe lajmet në mediat rozë në lidhje me jetën e Atdheut?

Ndiqeni video për ta kuptuar:   /Lajmi.net/

YouTube player