“Shpresoj të mos përfundojë kurrë”, Blero emocionohet kur flet për…

Blero dhe Afrona Dika kanë qenë për të parën herë në emisionin "MIRAGE".

ShowBiz

04/01/2019 15:39

Ata u vunë përballë njëri-tjetrit në një lojë për të kuptuar sa mirë njihen në mes vete, shkruan lajmi.net.

Teksa flet për fillimin e lidhjes me Afronën, puthjen e parë, Blero emocionohet tejet shumë saqë thotë disa fjalë të veçanta.

Për të kuptuar historinë e dashurisë së çiftit të famshëm shikojeni intervistën e mëposhtme.

Vlen të ceket se këngëtari, Blero dhe blogerja shqiptare, Dika do të martohen gjatë këtij viti por që ende nuk kanë dhënë datë të saktë të ceremonisë. /Lajmi.net/

YouTube player