Shokon modelja seksi,Charlotte McKinney

Modelja Charlotte McKinney ka një trup të mrekullueshëm dhe konsiderohet si Kate Upton e re, por vetë ajo thotë se ka raste që ndjehet “e shëmtuar dhe e shëndoshë”.

ShowBiz

25/06/2015 22:00

21-vjeçarja, në një intervistë për revistën ‘Galore’, flet për pasiguritë e saj dhe pozon me kostume banjoje, duke na bërë të kuptojmë se nuk ka arsye të jetë e pasigurtë.

“Ndjehem shumë keq për veten, sidomos kur lexoj komentet idiote në internet. Ka momente që më duket vetja shumë e shëmtuar dhe e shëndoshë. E di që jam fatlume për jetën që bëj, por më duhet të punoj shumë për të mposhtur pasiguritë që kam”, ka thënë McKinney.

charlotte-mckinney-at-good-morning-america-in-new-york_1
Charlotte-McKinney-For-Buffalo-Jeans-Calendar-05
charlotte-mckinney-msg-networks-original-programming-party-in-new-york-february-2015_1