Shokë në kopësht, martohen pasi u ritakuan pas 30 vitesh

20:26 | 28 Nentor 2016

Dy shokë kopshti u ritakuan sërish pasi folën online, dhe tani pas 30 vitesh ata janë martuar me njëri-tjetrin.

Justin Pounders dhe Amy, u martuan javën e kaluar në Florida dy vite pas takimit.

Kur ishin në kopësht Justin dhe Amy i kërkuan edukatores që të uleshin bashkë dhe që atëherë kishin një foto, e cila i gjeti bashkë sërish.

Çifti, që tani po kalon muajin e mjaltit në Karaibe, u ritakuan sërish në një uebsajt në vitin 2014, një javë pasi Justin ishte rikthyer në Orlando, shkruan Ora.

3aca018700000578-0-image-a-11_1480207469254-636x356