Shmangni këtë gjë në shtrat, për të pasur përvoja më të mira seksuale – Lajmi.net
Shmangni këtë gjë në shtrat, për të pasur përvoja më të mira seksuale
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:29, 11 February 2019
Nadia Bokody, me origjinë nga Australia, thotë se nuk përqafon të dashurin e saj - por jeta e tyre seksuale është më e mirë se kurrë.

Pavarësisht se është në një marrëdhënie dyvjeçare, Nadia thotë se është mungesa e afërsisë dhe intimitetit mban gjallë jetën seksuale, transmeton lajmi.net.

Gruaja 34-vjeçare mendon se “përqafimi ushqen ngushëllim”.

Duke shkruar për news.com.au, kolumnistja seksuale tha: “Një përqafim i gjatë dhe i ngrohtë i ofruar në momentin e duhur mund të jetë ilaç i pastër”.

Sipas Nadias, erotizmi dhe përqafimet nuk duhet të miksohen, ngase janë “antiteza e njëra-tjetrës”.

Ajo tematizoi edhe martesat, shkatërrimi i të cilave, sipas saj, ndodh për shkak të mungesës së intimitetit, duke pretenduar se familjariteti shkatërron dëshirën e zjarrtë për seks. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO