Shkumbin Istrefi vjen me një shkrim emocionues pas vdekjes së motrës, regjisores Vjosa Berisha

ShowBiz

23/06/2022 22:30

Sot në moshën 49 vjeçare ka ndërruar jetë regjisorja Vjosa Berisha.

Pas vetës ajo la një bagazh të madh artistik, shkruan lajmi.net

Së fundmi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar edhe vëllai i saj, producenti dhe aktori Shkumbin Istrefi.

“Ike shumë herët, motër. Pusho në paqe”, shkroi ai.

Ndryshe kujtojmë që Vjosa tash e një vit ka treguar që ka qenë e diagnostikuar me kancer.  /Lajmi.net/