Shkëlqen Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger po e shijon jetën në Londër. Këngëtarja amerikane është anëtare e jurisë në spektaklin ‘X-Factor’, por në ndërkohë nuk po e lë anash as jetën e natës. Ajo është parë duke shkuar për të ngrënë darkë në Mr. Chow të Londrës, ndërsa dukej si një mbretëreshë. Këngëtarja e hitit “Don’t Hold Your Breath”…

ShowBiz

26/11/2013 10:00

Nicole Scherzinger po e shijon jetën në Londër. Këngëtarja amerikane është anëtare e jurisë në spektaklin ‘X-Factor’, por në ndërkohë nuk po e lë anash as jetën e natës.

Ajo është parë duke shkuar për të ngrënë darkë në Mr. Chow të Londrës, ndërsa dukej si një mbretëreshë. Këngëtarja e hitit “Don’t Hold Your Breath” e kishte veshur një fustan të ngushtë, ngjyrë kafeje, dhe dukej mjaft seksi dhe e nxehtë.

Me siguri, ish i dashuri i saj, Lewis Hamilton, do të mbetet gojëhapur kur t’i shikojë këto fotografi, të cilat i ka publikuar tabloidi britanik ‘Daily Mail’.