Shikoni se si punëtorët tentojnë të ndalin ujin e rrëmbyeshëm duke i mbyllur dyert – Lajmi.net
Shikoni se si punëtorët tentojnë të ndalin ujin e rrëmbyeshëm duke i mbyllur dyert
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:44, 7 November 2018
Vërshimet në Itali kanë bërë që shumë restorante të vërshohen nga uji.

Kur një valë gjigante goditi nëpër dritaret e një restoranti në Arenzano të Italisë, punëtorët e brendshëm u përpoqën të ndalonin stuhinë me duart e tyre, transmeton lajmi.net.

Kamerat e sigurisë kapën momentin katastrofik që dërgoi të paktën një person në spital nga lëndimet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO