Shikoni se çfarë bënë faturoni i autobusit vetëm për ti mbledhur paratë nga pasagjerët

16:39 | 27 Shtator 2018

Një video mjaft interesante po qarkullon në internet, dhe arsyeja është një faturoni i autobusit.

Kur një stuhi e papritur e goditi Manilën në Filipine, një turmë e madhe u detyrua të grumbullohej në një autobus publik, transmeton lajmi.net.

Mjeti ishte shumë i mbushur me njerëz për të ecur, por kjo nuk ndaloi një faturoni autobusi të bënte punën e tij.

Punonjësi i përkushtuar u ngjit mbi ulëset, duke u siguruar që të mbledhë të gjitha paratë nga çdo pasagjerë. /Lajmi.net/