Shikoni kërcimin e jashtëzakonshëm të këtij qeni

23:31 | 11 Tetor 2018

Dihet që qentë bëjnë kërcime të larta.

Në videon që do të shihni më poshtë ju do të habiteni me kërcimin e jashtëzakonshëm që bën ky qen, transmeton lajmi.net.

Ai merr një hov të madh dhe me ndihmën e një personi ai arrin të kërcej lartë, madje duke e shkelur atë në shpinë.

Video është shpërndar jashtëzakonisht shumë, sidomos nga adhuruesit e qenve.

Qeni duket se është një pastor gjerman. /Lajmi.net/