Shijon picë për herë të parë, reagimi i vogëlushes është pëlqyer nga të gjithë – Lajmi.net
Shijon picë për herë të parë, reagimi i vogëlushes është pëlqyer nga të gjithë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:31, 7 March 2018
Jody Avirgan nga Nju Jorku, ka mahnitur shfrytëzuesit e rrjeteve sociale, me reagimin e të bijës së tij, pasi provoi picë për herë të parë.

Babai 37-vjeçar ka shpërndarë fotografinë, ku shfaqet vogëlushja me sos në fytyrë, teksa ka mbyllur sytë dhe ngritur duart lart, në atë që duket si festim i heshtur për ushqimin që sapo provoi, transmeton Telegrafi.

“Po i lutet zotit të picave” si dhe “më vjen turp, se edhe une bo bëja të njëjtin reagim”, janë dy nga komentet e shumta.

Imazhi është bërë viral menjëherë, duke mbledhur më se 200 mijë pëlqime brenda ditës, teksa vetëm në Twitter u shpërnda më se 50 mijë herë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO