Shënohet goli i dytë në ndeshjen Union Berlin – Real Madrid

Është realizuar edhe goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit. “Mbretërit” kanë barazuar shifrat 1:1 kundër Unionit në Berlin, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Sulmuesi Joselu ka realizuar golin e barazimit në minutën e 62-të. 🚨GOAL | Union Berlin 1-1 Real Madrid | Joselu Follow our partner page…

Sport

12/12/2023 22:24

Është realizuar edhe goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit.

“Mbretërit” kanë barazuar shifrat 1:1 kundër Unionit në Berlin, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net.

Sulmuesi Joselu ka realizuar golin e barazimit në minutën e 62-të.


Sfida ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit është në kuadër të Grupit C./Lajmi.net/