Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Shakatë me foton e Kim për Paper nuk kanë të ndalur (Foto)

19:01 | 15 Nentor 2014

Kim Kardashian është bërë subjet i shumë talljeve nëpër internet gjatë ditëve të fundit, pas zbulimit të trupit të saj për revistën Paper. Shikoni disa prej shakave që janë bërë me fotografitë e saj.

Kim Kardashian i bllokoi të gjitha mediat botërore pas pozimit nudo për revistën Paper. Ajo tashmë është bërë subjekt i shumë talljeve në internet, ku njerëz të ndryshëm manipuluan me fotografinë e saj.

Fotografitë përfshijnë imazhe të Kim-it të kthyer në një centaur, në një raft për biçikleta, në hotdog dhe fotografi të tjera si patate të cilat simbolizojnë bythën e saj, transmeton Lajmi.net.

Ju ftojmë që t’i shikoni këto tallje me fotografinë tashmë shumë të përfolur të Kim Kardashian.