Sfida vendimtare mes Napolit dhe Bragës – Rrahmani si zakonisht titullar

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani do të startojë nga minuta e parë për Napolin në ndeshjen kundër Bragës, në Ligën e Kampionëve. Takimi vendimtar i Grupit C do të zhvillohet në stadiumin “Diego Armando Maradona”, me fillim nga ora 21:00, shkruan lajmi.net. Napoli është në pozitën e dytë me shtatë pikë, tri më pak ka…

Sport

12/12/2023 19:55

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani do të startojë nga minuta e parë për Napolin në ndeshjen kundër Bragës, në Ligën e Kampionëve.

Takimi vendimtar i Grupit C do të zhvillohet në stadiumin “Diego Armando Maradona”, me fillim nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Napoli është në pozitën e dytë me shtatë pikë, tri më pak ka Braga në vendin e tretë. Napolitanëve iu nevojitet vetëm një pikë të sigurojnë kalimin tutje.

Formacionet zyrtare: