Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Seveni finalizon këngën e re, ja kur publikohet

17:15 | 7 Gusht 2020

Foto: Instagram

Seven Saraçi po vjen me këngë të re.

Seven Saraçi kohën e fundit ka punuar shumë në përgatitje të projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të këngës “I like”, me të cilën është rikthyer në skenë pas një kohe të gjatë pauze, kurse tani ka finalizuar këngën e re.

“Best Friend” titullohet kënga e re e Sevenit, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me klip dhe publikohet të hënën (10 gusht).

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Seven Saraçi. /Lajmi.net/