Scherzinger dëshiron të martohet dhe të ketë fëmijë

Nicole Scherzinger duket se është në kërkim të dashurisë pas ndarjes me Lewis Hamilton pas një lidhje 8 vjeçare.

ShowBiz

27/10/2015 10:11

Scherzinger është shprehur se dëshiron të martohet.

“Përfundimisht dua të martohem dhe të kem fëmijë. Kështu ndihem momentalisht”, ka thënë ajo në një intervistë të dhënë ditëve të fundit, transmeton Klan Kosova.

Scherzinger ndonëse është single duket shkëlqyeshëm dhe në formë shumë të mirë.

nicole 2

nicole 1